Eesti printsessi pihtimused

Mul on saapatallas auk! Tegelikult isegi kaks auku! Ja ma taipasin seda alles siis kui ma läbi vihma rongi peale jooksin ja vesi sokke leotama hakkas.
Jõudsin läbiligunenuna (on see üldse sõna või? ma ei oska reaalselt enam eesti keeles kirjutada) tööle ja kirusin, et minu kabinetis enam radiaatorit pole. Põhjus on lihtne (tegelikult mitte eriti lihtne). Nimelt, avastasin ma juulikuus, et radiaator töötab täiskuumusel ja kütab ruumi 100 kraadi kuumemaks kui see tegelikult on. Kui ma aga üritasin seda kuidagimoodi kinni keerata, siis tuli vaid kuuma õhku juurde ning igaüks, kes kabinetti astus võis põhimõtteliselt korralikku eesti aurusauna nautida. Minu juhtkond arvas, et selle asemel, et välja selgitada, kuidas radiaator kinni keerata (või kutsuda vastav inimene seda tegema), on palju lihtsam see lihtsalt seina küljest ÄRA REBIDA. Ja kui ma küsisin ülemuselt, et mida ma talvel ilma radiaatorita peale hakkan, siis rehmas ta käega ja ütles, et nad toovad mulle soojapuhuri.
Ja mida mul siiani pole, on see lubatud soojapuhur. Niisiis läksin ma kontoris otsiretkele, et kellegi teise oma laenata ja nägin kapi otsas ühte puhurit, mis nägi välja nagu oleks see kokku pandud kusagil staliniaegses Moldaavias. Mõtlesin, et vahet pole, pühin tolmu ära ja tassin selle massiivse eluka enda laua juurde. Toppisin ajalehed saabastesse ning sättisin märjad sokid kenasti puhuri ette ritta.

Niipea, kui ma selle asjanduse tööle klõksasin… käis pauk.
Juba kuulsin, kuidas E. oma kabinetist välja tormas:,,Mis toimub? Kuidas need korgid välja lõid? ” Seejärel märkas ta seda eelajaloolist masinat. ,,Kertu!! Mida sa korraldad!?”

,,Eeee…Sorry, E., ma tahtsin kõigest oma sokke kuivatada…”
giphy

”Kirss tordil” oli muidugi see, kui ma hakkasin oma auguliste butsadega koju jalutama ja vihm muutus äkitselt lumetormiks…

3 thoughts on “Eesti printsessi pihtimused

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s